Niemal 26,5 tysiąca gier w pierwszym Ogólnopolskim Teście Informatycznym

23-05-2016 11:19
W nocy z niedzieli na poniedziałek zakończyliśmy pierwszy Ogólnopolski Test Informatyczny. Przez tydzień uczestnicy z całego kraju (i nie tylko), sprawdzali swoją wiedzę na poziomach: podstawowym, rozszerzonym i zaawansowanym. Przez ten czas w systemie uruchomionych zostało niemal 26,5 tysiąca testów! Pomimo tak wielu gier, nikomu nie udało się zdobyć kompletu 50 punktów (100% poprawnych odpowiedzi). Najwyższe wyniki to 49 punktów na poziomie podstawowym oraz 47 punktów na poziomach rozszerzonym i zaawnasowanym.

Wszystkie przygotowane przez nas zestawienia, dostępne są w zakładce "RANKINGI". Zapraszamy do zapoznania się z wynikami i statystykami gier.

System OTI został już zamknięty, jadnak nadal aktywna jest możliwość wygenerowania dyplomu, do rozwiązanego wczesniej testu. W najbliższym czasie rozeslemy również maile do pierwszych 10 osób z rankingu każdego poziomu gry, z zapytaniem o zgodę na publikację danych na naszej stronie.

Dzięki temu wyróżnimy oddzielnym wpisem wszystkie osoby, które zgodzą się na ujawnienie swoich danych oraz zdobyly wysokie pozycje w rankingach.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w teście i sredecznie gratulujemy osiągniętych wyników.